Парафія Зіслання Святого Духа                      Довге              Римсько-Католицька церква в Україні            www.dovheparafia.at.uaСубота, 28.01.2023, 13:59

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Це цікаво прочитати | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » За ЖИТТЯ !!!

Життя – найбільший Божий дар!


Життя – найбільший Божий дар!З миті запліднення починається дивовижний плин життя кожної людини, незважаючи на те, що всі її здібності ще потребують часу для належного впорядкування і приготування до діяльності. Найсучасніші генетичні відомості чітко підтверджують все, що завжди було очевидним. Показали вони, що жива істота вже від першого моменту має сталу структуру – генетичний код: є людиною, причому людиною неподільною як індивід з усіма притаманними йому ознаками. Пошана, охорона та турбота, належні відповідним чином людському життю, випливають з його особливої гідності. Людська істота є справді єдиним створінням на землі, котре Бог хотів для нього самого. Все створене для людини. Лише людина створена як образ і подоба Бога. Лише людина на зразок Бога є особою.


На жаль на сьогодні надзвичайно гострим є питання захисту життя в лоні матері. Це підтверджує сумна статистика по цілому світі щодо кількості виконаних абортів. Так, наприклад, за часи незалежності України за офіційними статистичними даними наші співвітчизниці зробили 8 млн. абортів. За неофіційними даними 30 міліонів абортів (!!!)


Блаженна Мати Тереза з Калькутти у своїх листах писала: «Відчуваю, що Бог прагне, щоб я звернулася до Вас від імені ненароджених дітей. Життя – це найпрекрасніший дар Бога. Він створив нас для великих справ: щоб кохати і щоб бути коханими. Бог дає нам час на землі, щоб ми пізнали Його Любов, щоб відчули Його Любов до глибині нашого існування. Щоб ми Його любили, щоб любили наших братів і сестер.

Життя – дар Бога. Дар, яким тільки Бог може обдаровувати. І Бог у своїй покорі дав чоловікові й жінці здатність співпрацювати з Ним у передаванні життя. Яким би не був Його задум, ми не можемо ні нищити, ні втручатися в цей чудовий Божий дар.

Чому сьогодні люди бояться маленької дитини? Бо прагнуть мати легше, комфортніше, зручніше життя? Більше свободи? Боятись потрібно тільки порушення Божого закону, оскільки Бог у Своїй неосяжності і делікатній любові прагне лише нашого добра, нашого щастя, нашої любові.

Мої любі! Учіть молодь любити Бога. Вчіть їх молитись. Якщо вони полюблять Бога, то зроблять все, чого Він прагне. Тоді вони кохатимуть і шануватимуть чудовий дар життя. Тоді кохатимуть і шануватимуть прекрасний дар можливості передавати нове життя.

Моліться разом як родина. Сім’я, яка разом молиться, залишається об’єднана. А якщо триматиметесь разом, то всі члени родини кохатимуть одне одного такою любов’ю, якою Бог любить кожного з нас. З усіх сил намагаймося втримати єдність родин. Вносьмо справжній мир у нашу родину, оточення, місто, країну, у світ. Починаймо від повного любові прийняття малої дитини вже в лоні матері. Як я вже багаторазово говорила в багатьох місцях, тим, що найбільше нищить мир в сучасному світі, є аборт, оскільки, якщо мати може вбити свою власну дитину, то що може втримати тебе і мене від того, щоб убивати одне одного?

Найбезпечнішим місцем у світі повинно бути материнське лоно, де дитина найбільш слабка і безпорадна, де в повні довіри цілковито покладається на матір. І пам’ятайте, що Ісус сказав: «Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших, – ви Мені зробили» (Мт 25,40).»

День на свято Благовіщення Господнього в нашій Довжанській парафії був особливо присвячений молитві за ненароджених дітей. Молитва Хресної дороги, яку читали батьки була дуже хвилюючою, оскільки текст написаний від імені ненародженої дитини. Далі наприкінці  Служби перед Святими Дарами  приблизно сто парафіян склали обіцянку духовного усиновлення зачатої дитини, і кожен пообіцяв протягом дев’яти місяців щодня молитися за одну зачату дитину, якій загрожує небезпека вбивства і ім’я якої знає тільки Бог.

Дорогі друзі, щоденно молімося за кожне зачате життя і просімо Бога, щоб дав батькам любов і відвагу стерегти життя своєї зачатої дитини.                                                               

                                                                             о. Адріан Коваль, Пилип Віктор, Довге.

Категорія: За ЖИТТЯ !!! | Додав: Dovhe (29.03.2012) | Автор: Dovhe E
Переглядів: 4434 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.6/5
Всього коментарів: 2
2 о. Адріан  
0
Звичайно, якщо людина зачалася без специфічного подружнього акту, до шлюбу, поза шлюбом, від зґвалтування чи штучним способом, вона має право на життя та на те, щоб її поважали. Дитина не винна в тому, як її зачали. Якщо вже Бог покликав до життя, то ніхто не може бути відкинутий. Бог любить кожну дитину.

1 о. Адріан  
0
Господи, прошу Тебе за кожне зачате дитя !!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу

Різні статті [17] За ЖИТТЯ !!! [4]
Любов. Сексуальність. Подружжя [7] Парафіяльна катехеза [17]
Чернечі ордени та конгрегації [3]
історія, різноманітність сьогодення

ВідеоБлок

Календар

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук