Субота, 27.04.2024, 01:38

Головна » Статті » Парафіяльна катехеза

Молитва за зачату дитину, якій загрожує небезпека вбивства
Дорогий друже!

Якщо тобі не байдуже до того, що на сьогодні люди мільйонами вбивають ненароджених дітей, то пропоную тобі приєднатися до "духовного прийняття (усиновлення) зачатої дитини". Кожен молиться протягом 9 місяців за одну зачату дитину, якій загрожує небезпека вбивства і ім"я якої знає тільки Бог. Цю молитву молимося щодня, з надією що кожен з нас зможе врятувати одне Життя і випросити у Бога благодать для батьків зачатої дитини. Також щодня на цей намір помолимось одну таємницю Святого Розарію.

ДУХОВНЕ ПРИЙНЯТТЯ (УСИНОВЛЕННЯ)

ЗАЧАТОЇ ДИТИНИ

Щоденна молитва:

Господи Ісусе! Через заступництво Твоєї Матері, Марії, Яка породила Тебе     з любов’ю, а також за заступництвом        св. Йосифа, котрий піклувався про Тебе після народження, прошу Тебе за це зачате дитя, яке духовно  приймаю          і якому загрожує небезпека вбивства.

Прошу, дай його батькам любов і відвагу, щоб стерегли його життя, яке Ти Сам йому дав. Амінь.

Обіцянка до духовного усиновлення

однієї зачатої дитини:

Пресвята Діво Богородице Маріє, всі ангели та святі! Прагнучи нести допомогу ненародженим дітям, міцно постановляю і обіцяю, що від сьогодні беру в духовне усиновлення одну дитину, ім’я якої знає тільки Бог. Хочу протягом 9 місяців щоденно молитися про порятунок її життя, а також про справедливе й законне життя після народження.

Категорія: Парафіяльна катехеза | Додав: Dovhe (29.03.2012) | Автор: Dovhe E
Переглядів: 2408 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/4