Парафія Зіслання Святого Духа                      Довге              Римсько-Католицька церква в Україні            www.dovheparafia.at.uaСубота, 28.01.2023, 13:12

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Це цікаво прочитати | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Різні статті

Зверненння Синоду Єпископів Киево-Галицького Верховного Архиспископства УГКЦ та Конференції Єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні

 

Дорогі в Христі!

Від найдавніших часів і до сьогодні людина стреміла до повноти власного життя. Створена на образ і подобу Бога, вона може знайти цю повноту лише у своєму Творці. Йдучи назустріч людині, свята Католицька Церква невпинно проголошує їй Христове Євангеліє, відкриває істину про Господа та дає їй можливість пережити особисту злуку з Ним. Водночас, на людину в сучасному українському суспільстві, котре переживає зараз період нестабільності, чигають різноманітні небезпеки, застерегти перед якими ми прагнемо цим нашим спільним Зверненням.

Йдеться про псевдохристиянські угруповання, які намагаються використати цю тугу сучасної
людини за Богом та маніпулювати її релігійними потребами. Вони маскуються під Католицьку
Церкву, використовують її символи та обряди, а навіть присвоюють її ім'я. Ці угруповання
підступно зловживають щирим прагненням багатьох людей поглибити своє духовне життя і,
замість живої води Євангельської науки та чистого вчення Святої Католицької Церкви, подають
людям ілюзію богоспілкування, приправляючи її фальшивою ідеологією власної обраності та
духовного егоїзму. У своєму прагненні здобути вплив на легковірних людей вони не гребують
техніками психологічного тиску, перекручування фактів та нагнітання страху і тривоги в душах
тих, хто довіряється їхньому проводові.
                                                            .                                                      і

Одним із таких угруповань, що видає себе за істинних представників Католицької Церкви, а
насправді має багато ознак новітньої тоталітарної секти, є угруповання Догнала (яке ще відоме під
назвою- «підгорецькі отці»). Накидаючи сучасному українцеві свій «духовний провід», його
проводирі привласнюють право навчати від тмені Католицької .Церкви та викривляють її вчення.
Фони сіють ненависть і злобу супроти всіх, хто до них не. належить, а насамперед - до
католицького єпископату, духовенства та монашества. Особливо гостро вони зневажають
блаженного Папу Івана Павла II та Святішого Отця Венедикта Х
VI

Пригадуємо усім, що ця група не має жодного стосунку до Католицької Церкви. Кожен, хто приєднується до неї, сам себе ставить поза правдивою Католицькою Церквою і таким чином не може більше називати себе католиком. Догналівська секта, відчуваючи власну нелегітимність, намагається отримати кадри, виховані у католицьких монастирях і навчальних закладах, чинить спроби проникнення у найрізноманітніші католицькі середовища, щоб руйнувати їх зсередини, що є загальновідомою тактикою таємних товариств, які діють проти Католицької Церкви, в Україні і поза нею.

Ми, греко-католицькі та римсько-католицькі єпископи України, заявляємо про нашу єдність з апостолом Петром наших часів - Святішим Отцем Венедиктом XVI. Це йому Христос силою Духа Святого дарував особливий дар берегти віру Католицької Церкви та утверджувати у ній своїх братів словами: «О, Симоне, Симоне! Ось сатана наставав, щоб просіяти вас, як пшеницю, та я молився за тебе, щоб віра твоя не послабла, а ти колись, навернувшись, утверджуй своїх братів» (Лк. 22, 31). Католицькими є лише ті єпископи, які перебувають у єдності із Святішим Отцем -Папою Римським, одностайно й правильно навчають тих самих істин Христової віри у всьому світі, зберігають непорушну Традицію Католицької Церкви, благодатно звершують її Святі Таїнства та істинно здійснюють її Учительський уряд. Так само лише та громада є і може називатися католицькою, якщо її очолює єпископ, визначений, або потверджений декретом Святійшого Отця Папи Римського. Імена та прізвища усіх правовірних єпископів публікуються у спеціальному щорічному виданні Апостольської Столиці (Аннуаріо Понтіфіччіо). Будь-хто, не внесений до цього списку, не є і не може називати себе єпископом Католицької Церкви.

Дорогі в Христі! Ми, ваші пастирі, закликаємо вас до християнської пильності, щоб ви не дали себе звести цим диявольським підступам сьогодення. Заохотою до духовної чуйності нехай стануть для всіх нас слова св. Івана Богослова: «Любі, не кожному духові вірте, а випробовуйте духів, чи вони від Бога, - багато бо лжепророків прийшло на світ..-. Ми - від Бога. Хто знає Бога, слухає нас; хто ж не від Бога, не слухає нас. З цього спізнаємо дух правди й дух омани» (1 Ів. 4, 1.6). Тим духом омани є просякнута секта «догналовців» у нинішній самостійній Україні.

Угруповання Догнала виділяється винятковою релігійною нетерпимістю, що всд^ до міжконфесійного протистояння, а навіть до відкритих конфліктів. Його діяльність вносить неспокій та розбрат в українське суспільство. Тому звертаємося до органів державної влади в Україні з вимогою не дозволяти зловживати ім'ям Католицької Церкви тим, хто її поборює і до неї не належить, та вжити відповідних заходів щодо припинення шкідливої протизаконної діяльності цієї секти.

Закликаємо всіх наших душпастирів витривало і наполегливо навчати вірних здорової науки Святої Католицької Церкви та відважно боронити Христове стадо від хижих вовків, котрі приходять в овечих шкурах, як нас сам Господь Ісус попереджав: «Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині - вовки хижі. Ви пізнаєте їх за плодами їхніми...» (Мт. 7, 15-16).

Поручаємо молитвам нашого духовенства, монашества і вірних тих нещасних осіб, які потрапили до тенет угруповання Догнала і подібних до нього, щоб вони віднайшли єдиний шлях до спасіння, істинну Дорогу, Правду і Життя - Господа Ісуса, та знову стали поруч із нами справжніми членами Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви.Категорія: Різні статті | Додав: Dovhe (10.11.2011) | Автор: parafia E
Переглядів: 875 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу

Різні статті [17] За ЖИТТЯ !!! [4]
Любов. Сексуальність. Подружжя [7] Парафіяльна катехеза [17]
Чернечі ордени та конгрегації [3]
історія, різноманітність сьогодення

ВідеоБлок

Календар

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук