П`ятниця, 29.03.2024, 15:26

ЗВЕРНЕННЯ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКИХ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ

Римсько-Католицька Церква глибоко переживає події, які відбуваються на Сході України. Ми, римсько-католицькі єпископи України, висловлюємо свої співчуття родинам загиблих у Боїнгу 777-200 і молимося за всіх постраждалих у цій катастрофі. Нехай милосердний Господь прийме до Небесного Царства тих, яких вже немає з нами, а родинам загиблих дарує розраду. Огортаємо своєю молитвою також усіх, хто захищає Україну на Сході.

У зв’язку з тим, що ситуація в нашій Державі не покращується, ми закликаємо всіх вірних до інтенсивнішої молитви про мир та примирення в Україні. Оголошуємо 21 липня 2014 року - днем молитви і посту за Україну. Просімо Господа, щоб більше не проливалася кров на нашій землі.

Всі єпископи, які 20 липня цього року зберуться у Бердичеві у Всеукраїнському Санктуарію Пресвятої Діви Марії Святого Скапулярію, на чолі з архієпископом П’єро Маріні та архієпископом Мечиславом Мокшицьким, ще раз присвятять Україну Непорочному Серцю Марії.

Нехай Пречиста Діва Марія випросить мир для нашого народу.

Непорочне Серце Марії, молись за нас!

Вих. № 42/2014

Львів, 18 липня 2014 року