Парафія Зіслання Святого Духа                      Довге              Римсько-Католицька церква в Україні            www.dovheparafia.at.uaСубота, 28.01.2023, 14:02

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Це цікаво прочитати | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Різні статті

Запліднення в пробірці подвоює шанси захворіти на рак
Жінки, що вдаються до екстракорпорального запліднення, тим самим подвоюють свій ризик захворювань яєчників, в тому числі раку.

До таких висновків вчені з Нідерландського інституту раку, що в Амстердамі, дійшли в ході дослідження, в якому взяли участь більше 25 тисяч жінок, які свого часу мали проблеми з зачаттям.

Про це пише The Telegraph.

Поява пухлин у подальшому виявилася більш поширеною проблемою в групі пацієнток, що вдавалися до in vitro. Медики пояснюють це впливом гормональних ліків, які змушують жіночий організм виробляти більше яйцеклітин.

Голландські дослідники розглянули дані щодо 19146 субфертильних жінок, які в проміжку між 1980-м та 1985-м роками проходили процедуру стимуляції яєчників, а також 6006 пацієнток із субфертильністю, які не вдавалися до ЕКЗ.

Станом на 2007-й рік у 77 жінок були виявлені злоякісні новоутворення яєчників, причому 61 жінка належала до тих, у кого було ЕКЗ.

«Наші дані чітко показують, що стимуляція яєчників задля ЕКЗ пов’язана з підвищеним ризиком граничних пухлин яєчників, і цей ризик продовжує лишатися підвищеним навіть більш ніж за 15 років після першого циклу», - говорить професор Флора ван Леювен.

Нагадаємо, Церква не схвалює використання репродуктивних технологій, при яких нехтується цінність і гідність людської особи, цілісність та ідентичність людського ембріону і порушується єдність шлюбу. Зазвичай клініки репродуктивних технологій не афішують того факту, що значна частина створених для штучного запліднення ембріонів знищується у процесі «відбору» або ж кріоконсервується та використовується для проведення дослідів. Так, за підрахунками фахівців, лише 20 із 1800 створених ембріонів мають шанс народитися, а з сотні жінок тільки 20 можуть сподіватися на позитивний результат. Крім того, як уже повідомлялося, метод in vitro не вирішує проблем безпліддя.За матеріалами: Українська правда. Життя

Категорія: Різні статті | Додав: Dovhe (10.11.2011) | Автор: parafia E
Переглядів: 663 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Категорії розділу

Різні статті [17] За ЖИТТЯ !!! [4]
Любов. Сексуальність. Подружжя [7] Парафіяльна катехеза [17]
Чернечі ордени та конгрегації [3]
історія, різноманітність сьогодення

ВідеоБлок

Календар

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук