П`ятниця, 26.04.2024, 19:26

Свято Стрітення Господнього.

Світло, що запалене в темноті – світить для всіх: полум’я однієї свічки має міць розсіяти пітьму. Ісус, занесений до святині в Єрусалимі, стає «світлом світу», а через це – також знаком спротиву у відношенні до темноти гріха та силі сатани. Син Божий є світлом, яке й сьогодні виводить нас з ілюзій, брехні, усілякого фальшу та провадить до правди, а під кінець до Бога – «Світла нескінченного».

Цього року 2-го лютого, на свято Стрітення Господнього під час святої служби, кожен хто був присутній на святій службі у всіх трьох храмах нашої Довжанської парафії, тримаючи запалену свічку виразив своє бажання нести світло Ісуса до своїх домівок, до своїх близьких та до всіх людей. Ми щиро просили у Господа сили і благословення для того, щоб бути достойними дітьми нашого Небесного Отця.

Крім того приємно вразили наші діти з парафіяльної філії у с. Кобалевиця, які після Святої Меси зіграли пантоміму, про те як батьки принесли малого Ісусика до Єрусалимського храму, яких там зустрів праведний Симеон та пророчиця Анна. Варто зазначити, що вік деяких маленьких акторів які зіграли роль святого Йосифа та Діви Марії складає п’ять рочків. Але ці найменші дуже відповідально віднеслися до свого завдання і надзвичайно виразно зіграли для нас цю сценку.

Категорія: Різні статті | Додав: Dovhe (16.02.2012) | Автор: Dovhe E
Переглядів: 826 | Рейтинг: 5.0/5