П`ятниця, 29.03.2024, 17:28

Кобалевицькі пастирі

Різдво Христове – це велика радість для всього християнського світу з воплочення самого предвічного Бога.

На протязі Різдвяного періоду цю велику радісну звістку нам допомогли глибше пережити наші маленькі актори з с. Кобалевиця, які дуже гарно і щиро приготували для всіх прихожан кобалевицької громади сценки на свято Різдва і на свято Богоявлення Господнього. Незважаючи на юний вік акторів – від трьох до дванадцяти років, всі представлені нам сценки були дуже виразними і зворушливими.

Щира подяка всім дітям -  маленьким кобалевицьким акторам, за відповідальне ставлення і гарну роботу. Також велика подяка нашому отцю Адріану, за те що підготував дітей, і за те що не жаліє сил і свого часу на дуже велику роботу, яку безперервно провадить у нашій парафії. Нехай Ісус Христос всіх вас, наші дорогі, обдарує своїми благодаттями, щоб і надалі Він був у наших серцях на першому місці.

Категорія: Різні статті | Додав: Dovhe (16.02.2012) | Автор: Dovhe E
Переглядів: 864 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/3
Прошу всіх вас про молитву за жителів с. Кобалевиця та особливо за тих які залишили Господа Бога.

1 Саша
Щира подяка всім дітям - молодці !!!