П`ятниця, 29.03.2024, 08:56

Головна » Статті » Парафіяльна катехеза

Отець Шарбель між нами

В неділю 17- го січня у наш храм Зіслання Святого Духа Римо-католицької парафії с. Довге було привезено мощі Святого отця Шарбеля, який народився у Лівані. Молитвою святого розарію до Божого Милосердя ми привітали нашого гостя. На другий день храм наповнився вірниками. Кожен хотів в присутності святого розповісти Господу про тяжкі недуги, душевні болі, невдачі. Просили прощення за свої гріхи і бути оздоровленими. Ми щиро молилися зі святим отцем. 19- го січня на зустріч з Господом і святим о. Шарбелем прийшли маленькі і дорослі вірники нашої парафії, а також вірники греко-католицького храму Св. пророка Іллі. На святій месі зі спеціальною проповіддю для дітей наш добрий духовний наставник отець Адріан Коваль розповів нам про святість, як стати святим. Ми зрозуміли, що святою може бути кожна людина, яка цілковито віддає себе Богу і ближньому. Всі щиро молилися про Боже милосердя для себе, своїх близьких і для нашої держави. Просили Господа, щоб через заступницьку молитву Святого Йосифа Шарбеля, всі отримували тілесне, душевне і духовне зцілення і з радістю співали нашому Творцю гімн подяки на протязі всього свого життя. 20 - го січня мощі вшанували і вірники с. Лисичово.

Софія, с. Довге

Категорія: Парафіяльна катехеза | Додав: Dovhe (07.02.2016) | Автор: dovhe E