Четвер, 28.03.2024, 19:50

Відзначення дня хворих у Довжанській парафії.

Святий апостол Яків у своєму листі пише: Нездужає хтось між вами? Хай прикличе пресвітерів церковних і хай вони помоляться над ним, помазавши його олією в ім’я Господнє , і молитва віри спасе недужого, та й Господь його підійме; і як він гріхи вчинив, вони йому простяться." (Як. 5, 14-15)

Цього року 12 - го лютого, в нашому римсько-католицькому  храмі Зіслання Святого Духа зібралось багато вірників на Святу Месу. Отець Адріан, у своїй проповіді, крім інших слів, сказав і такі слова:  «Ісус прийшов, щоб відкупити, спасти нас. Бог Отець, не перестав нас любити. Він є цей Лікар, який хоче зцілити нас. Залежить лише від нас, чи хочемо Ісусові сказати, так як цей прокажений. Якщо хочеш, Ти можеш очистити мене."»

У храмі під час Святої Служби Таїнство Єлеопомазання прийняло 45 вірників, а 31-ому було уділено це Таїнство дома.

Категорія: Різні статті | Додав: Dovhe (16.02.2012) | Автор: Dovhe E
Переглядів: 813 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/3
Господи, благослови хворих нашого села та хворих цілого світу!

2 парафіянин
Ми вічуваємо Ваші молитви і теж молимось до Бога щоб давав Вам сили приходити до хворих адже іх немало і розкидані по всьому селові.

Щоденно молюся за всіх хворих.